Warning: unlink(onbellek/6311609d2c4a394e760d60aafc880568.cache) [function.unlink]: No such file or directory in /home/hangi2/public_html/wp-content/themes/yemektarifleri/single.php on line 12
Acı Cehre Tohumu Nasıl Kullanılır — Yemek Tarifleri
Anasayfa > Şifalı Bitkiler > Acı Cehre Tohumu Nasıl Kullanılır

Acı Cehre Tohumu Nasıl Kullanılır

Acı Cehre Tohumu Nasıl Kullanılır Nasıl Yaparsak Daha Etkili Bir Verim Alırız Merak Ediyorsanız Hazırladığımız Makaleyi Okuyabilirsiniz.

Acı Cehre Tohumunun Kullanımı

İlk gün tok karnına 3-4 adet ılık su ile çiğneyerek içilir. Devam eden günlerde sabah akşam birer adet tok karnına kullanılır.

1 Kutu Acı Cehrede 75 Bitki Tohumu Bulunmaktadır. Tamamen Bitki Kökenlidir. %100 doğaldır. Hamile, emziren ve hipertansiyon hastalarının kullanması önerilmez. Hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Acı Cehre Tohumundan en etkili verimi almak için neler yapılmalı?

Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır. Sabah, Öğle, Akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol miktarda su ile alınması çok önemlidir.

Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir. Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Uyarı:

Herhangi başka bir reçeteli ilaç kullanmaktaysanız, hamileyseniz ya da bebek emziriyorsanız doktorunuza danışınız.

Bu ürün herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, gıda takviyesidir.

Bu tarifi , 2 sene önce Şifalı Bitkiler adlı kategoride yayımladı ve 468 defa görüntülendi.
acı cehre tohumu nasıl kullanılır faydaları, acı cehre tohumu nasıl kullanılır nedir, acı cehre tohumu nasıl kullanılır neye iyi gelir, acı cehre tohumu nasıl kullanılır zararları,

(0) yorum yapılmış

YORUM YAP


    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hangi2/public_html/wp-content/themes/yemektarifleri/single.php:12) in /home/hangi2/public_html/wp-content/plugins/PratikArama/index.php on line 68
Sponsor Bağlantılar
Sponsor Bağlantılar